[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

رم وردپرس شاید یک موضوعی باشد که راجع به آن اطلاعی نداشته باشید و حتی با خودتان فکر کنید که مگر وردپرس هم رم مختص به خود را دارد؟ پاسخ به این سوال بله است. وردپرس با استفاده از تنظیمات خود، تنها مقداری از رم شما استفاده خواهد کرد و این موضوع توسط چندین راه مختلف قابل حل است که در ادامه توضیح خواهیم داد. همراه ویکی بیت باشید.

افزایش رم مختص به وردپرس توسط راه ها مختلفی انجام می شود که می تواند از طرف سرور شما معین شود. ولی ما در ویکی بیت همیشه ساده ترین راه حل ها را به شما آموزش خواهیم داد که همیشه جوابگو باشند. رم وردپرس از جمله موضوعاتی است که زیاد به آن توجه نشده است و شاید بسیاری از افراد اطلاعی از وجود آن نداشته باشند.

برای افزایش رم وردپرس تنها کافیست وارد هاست خود شده و از قسمت File Manager وارد فایل های خود شوید و سپس به محل نصب وردپرس رجوع کنید. در قسمتی که وردپرس را نصب کرده اید، فایل wp-config.php را ادیت کنید. خط زیر را پیدا کنید و عدد 64 را به عدد مورد نظر مثلا 512 تغییر دهید.

افزایش رم وردپرس به همین سادگی انجام می شود و بسیار بسیار پر کاربرد نیز می باشد چراکه برای نصب برخی قالب ها نیاز به انجام این کار دارید تا قالب مورد نظر به بهترین شکل بازدهی داشته باشد.

درصورت وجود هرگونه مشکل و یا نیاز به مشاوره برای کانفیگ سرور، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *