[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

گواهی اس اس ال که پیش از این درباره آن با شما صحبت کرده ایم، یکی از مواردی است که اخیرا کمتر سایتی پیدا می شود که از اس اس ال استفاده نکند، خصوصا طی چند وقت اخیر که سایت های بیشتری به ارائه اس اس ال رایگان پرداخته اند و برای برخی از انواع اس اس ال نیازی به هزینه نخواهد بود درحالیکه امتیاز اس اس ال را دریافت می کنید.

گواهی اس اس ال از نظر سئو نیز می تواند به سایت شما کمک کند چراکه یک فاکتور برای گوگل محسوب می شود ( حتی اس اس ال رایگان که ارزش نسبتا کمتری از اس اس ال های پولی دارد ). در لیست پیش رو، تعدادی از سایت هایی که اس اس ال رایگان ارائه می دهند را معرفی خواهیم کرد که می توانید از آن ها بسته به نیاز و سلیقه تان استفاده کنید. البته لیست زیر لیست سایت های کامل اس اس ال رایگان نیستند و گزینشی از میان آن ها می باشد.

lets-encrypt

sslforfree

freessl

startcomca

WoSign-OV-SSL-Certificate-FOR-3-Years

 

لیست بالا برای اس اس ال رایگان تقریبا بهترین لیست از نظر ویکی بیت می باشند که از میان آن ها، گزینه های 2 و 3 بیشتر توصیه می شوند چراکه نصب آن ها نیز بسیار ساده می باشد. اگر هنوز اس اس ال خود را راه نیانداخته اید و نگران هزینه های اس اس ال بوده اید، از لیست فوق می توانید استفاده کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل و یا نیاز به مشاوره برای کانفیگ سرور، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *