بهینه سازی سرور چیست ؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سرعت سایت و سرور یکی از مسائل بسیار مهم در حال حاظر می باشد و بسیاری از مدیران سایت ها، هزینه های بسیار زیادی برای افزایش سرعت سایت خود می کنند. برای همین منظور، ویکی بیت خدمت بهینه سازی سرور خود را معرفی کرد تا توسط این کار، سرور شما به صورت کامل بهینه سازی شود و در نتیجه بتوانید بیشتری بازدهی را از سرور خود دریافت کنید. پس از معرفی خدمت بهینه سازی سرور، بسیاری از کاربران سوالاتی داشتند که در این خدمت، چه کارهایی انجام می شود، چه فایده ای دارد و … که در این مطلب به شما به طور کامل توضیح خواهیم داد خدمات بهینه سازی سرور ویکی بیت شامل چه کارهایی می شود و چه نتایجی خواهد داشت. همراه ویکی بیت باشید.

همانطور که در مطالب مفاهیم سرور تا به حال گفته ایم، هر سرور دارای مشخصات سخت افزاری خاصی می باشد که هرکدام وظایف خاص خود را دارند. با توجه به درخواست های شما از سرور، منابع آن درگیر خواهند شد و با افزایش این درخواست ها، سرور شما از نظر سخت افزاری کم خواهد آورد. هنگامی که سرور شما از نظر سخت افزاری دچار کمبود شد، 2 راه کلی پیش روی شماست :

سرعت سرور

  • افزایش منابع سرور

این کار معمولا هزینه بسیار زیادی نیاز دارد مخصوصا در سرور های اختصاصی که نیاز به تهیه سرور جدید و انتقال اطلاعات به سرور جدید دارد و یا باید یک سرور دوم تهیه کرد برای موارد مورد نیاز جدید. این کار مشکل سرور شما را حل خواهد کرد ولی به صورت موقتی! این کار، برای پاک کردن صورت مسئله مشکل شماست و مشکل به صورت دائمی حل نخواهد شد.

  • بهینه سازی سرور

این راه، بهترین راه برای مواقعی است که منابع سرور شما پر می شود. ویکی بیت نیز همانطور که در منو خدمات بالای سایت اعلام کرده است، خدمات بهینه سازی سرور به صورت یک باره را ارائه می کند که شامل بهینه سازی تمام سرور به صورت کامل از 0 تا 100 را شامل می شود. برای سفارش بهینه سازی سرور به صورت یکباره، می توانید از لینک زیر اقدام کنید :

بهینه سازی یک باره سرور – کلیک کنید

درصورت وجود هرگونه مشکل و یا نیاز به مشاوره برای کانفیگ سرور، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *