[تعداد: 2    میانگین: 2/5]

فعال سازی لایسنس سی پنل ممکن است برای هر سروری که از سی پنل استفاده می کند مورد نیاز قرار بگیرد. هنگامی که شما لایسنس سی پنل خود را خریداری کردید، به راحتی می توانید توسط دستور زیر، به فعال سازی لایسنس سی پنل سرور خود بپردازید. هنگامی که لایسنس سفارش می دهید، از شما درخواست آی پی سرور می شود و با فعال سازی لایسنس سی پنل توسط دستور زیر، آی پی سرور شما توسط سی پنل بررسی می شود و به صورت اتوماتیک فعال می گردد. همراه ویکی بیت باشید.

فعال سازی لایسنس سی پنل

در سایر کنترل پنل ها معمولا به عنوان لایسنس، به کاربر کد لایسنس ارائه خواهد شد و کاربر با وارد کردن آن کد ها، می تواند لایسنس خود را معتبر کند ولی در سی پنل موضوع متفاوت است و فعال سازی لایسنس سی پنل به صورت تایید آی پی سرور از سی پنل انجام می شود. برای این که بتوانید لایسنس سی پنل خود را فعال کنید، دستور زیر را در محیط ssh وارد کنید و لایسنس شما فعال خواهد شد.

فعال سازی لایسنس سی پنل

فعال سازی لایسنس سی پنل، برای مواقعی مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت که آی پی سرور شما تعویض شده و لایسنس خود را تغییر داده اید یا از لایسنس تریال استفاده می کردید و حالا، لایسنس خریداری کرده اید. فعال سازی لایسنس سی پنل بسیار ساده می باشد و با دستور اعلام شده در بالا قابل انجام است.

درصورت وجود هرگونه مشکل و یا نیاز به مشاوره برای کانفیگ سرور، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *