معرفی کامل سیستم عامل QTS

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

QTS یک سیستم عامل ساخته شده توسط کمپانی QNAP می باشد که بسیاری از افراد با آن آشنایی کافی دارند و ما امروز در ویکی بیت تصمیم گرفتیم تا به شما، این سیستم عامل را معرفی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید…

QTS بر اساس لینوکس نوشته شده است و سیستم عامل QTS Turbo NAS یک سیستم عامل نسبتا قدرتمند می باشد که قابلیت بهینه سازی فایل ها و مدیریت و نظارت بر آن ها را توسط رابط کاربری گرافیکی خود میسر می سازد. استفاده از این سیستم عامل نیز بسیار راحت بوده و امکانات بسیار زیادی به کاربر می دهد که یکی از آن ها مجازی سازی است.

QTS

استفاده های شخصی از QTS :

QTS می تواند برای شما حتی استفاده غیر تجاری نیز داشته باشد. اگر در خانه شما چند کامپبوتر وجود داشته باشند، شاید عکس، فیلم و موزیک های مورد علاقه ی خود را به صورت پراکنده در هریک از کامپیوتر ها ذخیره کنید. با استفاده از QTS، این پراکندگی به طور کامل حل خواهد شد و قادر هستید با نصب QTS، تمامی فایل های خود را با تمام خانواده به اشتراک بگذارید.

استفاده های تجاری از QTS :

اکثریت شرکت ها و سازمان های IT، از QTS استفاده می کنند چراکه توسط این سیستم عامل، چراکه باعث کاهش چشم گیر هزینه ها می شود. بعنوان مثال، قادر خواهید بود توسط این سیستم عامل، شبکه های خود را ادغام کنید. هم چنین همانطور که پیش از این گفته شد، رابط گرافیکی بسیار قدرتمندی برای مجازی سازی تعبیه شده است که کار را بسیار بهتر می کند.

درصورت وجود هرگونه مشکل، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *