لیست برترین سیستم های مدیریت سرور مجازی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروز در ویکی بیت با شما خواهیم بود تا درباره سیستم های مدیریت سرور مجازی با شما صحبت کنیم. لیست برترین سیستم های مدیریت سرور مجازی :

  • SolusVM :

این پنل مدیریت بسیار محبوب، از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و محیط کاربری جذابی دارد. توسط آن قادر خواهید بود تا تمام اعمال مدیریتی را روی سرور کاربرانتان انجام دهید ( خاموش/روشن/ریستارت/ساسپند و … ). قیمت این سرویس ماهیانه 10 دلار است و یک پلان مبتدی 2.5 دلاری نیز در نظر گرفته شده. تنها مجازی سازی که حرفه ای توسط این پنل پشتیبانی می شود، OpenVZاست.

  • Vmware Vsphere :

کاملترین پنل مدیریتی برای سرویس دهندگان بزرگ که از مجازی ساز Vmware بعنوان مجازی ساز استفاده می کنند. با ارائه این پنل، تمام امور سرور های مجازی به راحتی انجام خواهند شد. قیمت این پنل سالیانه 273 دلار می باشد.

  • VMmanager :

تمرکز این پنل ، بر روی پنل کاربر بوده و برتری آن ، ارائه پلانی رایگان است که منقضی نمی شود و 16 گیگابایت رم و 2 سرور مجازی پشتیبانی می کند.

این پنل مدیریتی که اخیرا در ایران محبوب شده است ، برای شرکت های کوچک و متوسط می باشد و از انعطاف خوبی بهره مند شده است. یک ماه تست رایگان به کاربران ارائه می دهد و به طور کلی ، برای کسب و کار های کوچک و متوسط مناسب می باشد.

  • Xen Orchestra :

این پنل مدیریتی تمام سرور های شما با مجازی ساز Xen را در یکجا می آورد و امکانات نسبتا متوسطی نیز برای کاربران ارائه می دهد. اوپن سورس می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای کار با آن ندارید که نکته بسیار مثبتی محسوب می شود.

 

درصورت وجود هرگونه مشکل، با کارشناسان ویکی بیت به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.

کانال ویکی بیت در تلگرام : @wikibit

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *