پشتیبانی نرم افزاری پنل مجازی

این سرویس برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که میخواهند برای بار اول Virtualizor را نصب نمایند و مدل خاصی از رید سخت افزاری و ورژن پنل را در نظر دارند، و یا افرادی که میخواهند پنل خود را به روزرسانی نمایندو یا پنل تحت وب خود را با بهترین امنیت و کم ترین مشکل راه اندازی نمایند.

Volume Discount on Hosting

رید سخت افزاری

با توجه به تجربه تیم ویکی بیت اکثر کاربران به دنبال استفاده از رید سخت افزاری و مدل مناسب با هارد های سرور خود میباشند که هم سرعت و هم امنیت اطلاعات را در بر گیرد لذا ما از بابت این مهم همراه شما هستیم .
Special Domain Name Deals

آپلود ایزو

ویکی بیت بسته به درخواست و نیاز شما تمامی ایزو های مورد نیاز شما را در سرور بارگزاری میکند.
Great Profit Opportunities

بروزرسانی

ویکی بیت برای شما تمامی موارد مرتبط با Virtualizor را به طور کامل به روز رسانی خواهد کرد تا در آینده به مشکلی برنخورید.

CVI

کانفیگ ویرچوالایزور

پکیج کامل

  • نصب و یا بروز رسانی پنل
  • پارتیشن بندی حرفه ای
  • تنظیم رید سخت افزاری
  • آپلود ایزو
  • نصب پنل تحت وب
  • اتصال به WHMCS

۹۹,۰۰۰ تومان/یکباره

پشتیبانی

تیم پشتیبانی ویکی بیت، همواره برای راهنمایی به شما آماده خواهد بود و می‌توانید حتی پس از تحویل سرور، از پشتیبانان ما راهنمایی بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

نصب و کانفیگ پنل تحت وب

ما هم چنین برای شما، پنل تحت وب نصب خواهیم کرد تا بتوانید از سرور های خود را به بهترین نحو سرور های مجازی و مشتریان خود را مدیریت کنید.

نصب آخرین نسخه Virtualizor

ویکی بیت به جهت اینکه شما بتوانید از بیشترین امکانات ممکن Virtualizorاستفاده کنید، برای سرور شما از آخرین نسخه ویرچوالایزور استفاده خواهد کرد.

تحویل سریع

تمامی خدمات کانفیگ Virtualizor، با بیشترین سرعت ممکن برای شما انجام خواهند شد تا بتوانید هرچه سریع تر کار خود را آغاز کنید و به ازای هزینه پرداختی به دیتاسنتر، استفاده بیشتری از سرور داشته باشید.

کانفیگ های امنیتی

ما پس از نصب و کانفیگ Virtualizor، تمام موارد امنیتی این سیستم را نیز بررسی و مشکلات احتمالی آن را مرتفع خواهیم کرد تا بتوانید بیشترین امنیت را با کانفیگ تیم ویکی بیت تجربه کنید.

خدمات رایگان

تیم ویکی بیت پس از اتمام کانفیگ و موارد امنیتی، جهت سهولت در مدیریت مشتریان و تحویل آنی سرویس، قطع در اثر عدم تمدید و… ، برای شما سیستم را به WHMCS نیز متصل خواهد کرد تا مدیریت مشتریان برایتان ساده تر گردد.

کانال رسمی ویکی بیت در تلگرام راه اندازی شد برای عضویت کلیک کنید
Hello. Add your message here.