پشتیبانی نرم افزاری پنل مجازی

این سرویس برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که میخواهند برای بار اول VMware را نصب نمایند و مدل خاصی از رید سخت افزاری و ورژن پنل را میخواهند و یا افرادی که میخواهند پنل خود را به روزرسانی نمایندو یا پنل مرکزی VCenter را راه اندازی نمایند.

Volume Discount on Hosting

رید سخت افزاری

با توجه به تجربه تیم ویکی بیت اکثر کاربران به دنبال استفاده از رید سخت افزاری و مدل مناسب با هارد های سرور خود میباشند که هم سرعت و هم امنیت اطلاعات را در بر گیرد لذا ما از بابت این مهم همراه شما هستیم .
Special Domain Name Deals

آپلود ایزو

ویکی بیت بسته به درخواست و نیاز شما تمامی ایزو های مورد نیاز شما را در سرور بارگزاری میکند.
Great Profit Opportunities

برطرف کردن مشکل لایسنس و بروزرسانی

ویکی بیت برای شما هم مشکل زمان لایسنس حل میکند و هم به روز رسانی به آخرین نسخه پنل.

CVM

کانفیگ وی ام ویر

پکیج کامل

  • نصب و یا بروز رسانی پنل
  • پارتیشن بندی حرفه ای
  • تنظیم رید سخت افزاری
  • آپلود ایزو
  • کرک لایسنس
  • نصب وی سنتر

۹۹,۰۰۰ تومان/یکباره

پشتیبانی

تیم پشتیبانی ویکی بیت، همواره برای راهنمایی به شما آماده خواهد بود و می‌توانید حتی پس از تحویل سرور، از پشتیبانان ما راهنمایی بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

نصب و کانفیگ Vcenter

ما هم چنین برای شما، Vcenter نصب خواهیم کرد تا بتوانید از سرور های خود را به بهترین نحو استفاده کنید و از کار با سرور خود، نهایت لذت و استفاده را ببرید.

نصب آخرین نسخه VMWare

ویکی بیت به جهت اینکه شما بتوانید از بیشترین امکانات ممکن VMWare استفاده کنید، برای سرور شما از آخرین نسخه وی ام ویر استفاده خواهد کرد.

تحویل سریع

تمامی خدمات کانفیگ VMWare، با بیشترین سرعت ممکن برای شما انجام خواهند شد تا بتوانید هرچه سریع تر کار خود را آغاز کنید و به ازای هزینه پرداختی به دیتاسنتر، استفاده بیشتری از سرور داشته باشید.

کانفیگ های امنیتی

ما پس از نصب و کانفیگ VMWare، تمام موارد امنیتی این سیستم را نیز بررسی و مشکلات احتمالی آن را مرتفع خواهیم کرد تا بتوانید بیشترین امنیت را با کانفیگ تیم ویکی بیت تجربه کنید.

خدمات رایگان

ما برای نصب و کانفیگ VMWare، از شما هزینه لایسنس دریافت نخواهیم کرد و مشکلات لایسنس شما به صورت کاملا رایگان حل خواهد شد.

کانال رسمی ویکی بیت در تلگرام راه اندازی شد برای عضویت کلیک کنید
Hello. Add your message here.